Capital Trader Magazine »  Mapa serwisu » Kontakt »                                       Jesteśmy najpopularniejszym serwisem finansowym w Polsce. Na gospodarce i finansach znamy się jak mało kto.

Capital Trader Magazine

Biznes, gospodarka i finanse. Serwis informacyjny.

margines

Strona główna                Optymalizacja podatkowa     Nieruchomości     Biznes w Polsce     Finanse     Forex     Raje podatkowe     Budownictwo     Bankructwa

Raport specjalny: Podział spadku, czyli co się komu należy po śmierci bliskiej osoby. Poradnik prawny dla początkujących Przeczytaj więcej »

 

Polub nas na Facebooku

sidebar

Sprawdź, co nowego na Facebooku:Najważniejsze wiadomości

sidebar

Pisanie biznes planu – czy można to zrobić samemu? »

Kredyty pod zastaw gruntów rolnych – czy banki nadal będą udzielały takich pożyczek? »

Doradztwo finansowe dla firm Poznań – kogo polecacie »

Wybór ubezpieczenia posagowego jest dość trudny. Podpowiadamy na co zwracać uwagę »

Czytaj także materiały

sidebar

forum


Pozostałe materiały

sidebar

Finansowanie startupów jak najlepiej to zrobić? Proszę o podpowiedź »
  Negocjacje kredytowe – czy dzięki nim można uzyskać bardziej atrakcyjną pożyczkę?

sidebar

Wojciech MikołajewskiAktywność użytkowników serwisu: 3 komentarze

MICHAŁ KlSZCZAK
Dodano: Dziś

sidebar

polska złotówka

Zdjęcie na licencji CC 2.0 przez: Fox Wu

Stopy procentowe nadal znajdują się na dość niskim poziomie i na razie nie zapowiada się, że NBP ma to zmienić w najbliższym czasie. Co jednak wcale nie oznacza, że przez to kredyty są tanie, zwłaszcza długoterminowe. W przypadku osób, które starają się o kredyt hipoteczny na zakup nowego domu czy mieszkania to często niewyobrażalnie wysoka suma.

Co zrobić kiedy kredyt nie spełnia oczekiwań?

Wizyta w banku dla wielu osób do silny stres, związany z koniecznością zorganizowania dodatkowych środków pieniężnych. Tony zebranych dokumentów, czas poświęcony na dopięcie wszystkich formalności, to poświęcenie w końcu ma zostać zwieńczone sukcesem w postaci umowy kredytowy. Nic więc dziwnego, że mało który kredytobiorca pomyśli o ewentualnych negocjacjach z bankiem.

Kredyt też można negocjować

Prawo bankowe jest bardzo restrykcyjne w przypadku przyznawania kredytów, co wcale nie oznacza, że zabrania obniżenia marży. Każdy klient ma zatem prawo aby starać się uzyskać najkorzystniejsze dla siebie warunki. Wiadomo, nie zawsze jest to możliwie, ale to nie oznacza, że nie warto próbować.

margines

Więcej: Właśnie na rynku ukazał się zmodernizowany Golf VII. Sprawdźmy co nowego w tym modelu »

margines

Materiał oceniony przez: 1 użytkownika serwisu

sidebar

Gravatar logoHummba: Mogliście jeszcze dodać, że teoretycznie można negocjować z bankiem, natomiast w praktyce różnie z tą kwestią wygląda. Generalnie bank jeśli nie przyjmiesz jego oferty pokaże Ci drzwi. Oznacza to konieczność załatwiania wszystkiego od nowa w innej instytucji, co oczywiście wiążę się z kolejnym nakładem czasu oraz organizacji wszystkich potrzebnych dokumentów. Niestety uzyskanie dodatkowych środków z banku staję się coraz trudniejsze i bardziej wymagające.

za 10 2

Pozostałe wiadomości w serwisie

sidebar

Biznes i ubezpieczenia finansowe, czyli czy warto zabezpieczać swoje przedsiębiorstwo przed nieprzewidzianymi zdarzeniami?

biznesmen

Upewnij się, czy twoja działalność gospodarcza jest przygotowana na prawdziwy kryzys. Przeczytaj, jakie polisy ubezpieczeniowe warto wykupić w TU, a jakie będą tylko stratą pieniędzy. Raport specjalny redakcji. System reklamy Test

przeczytaj


 
Capital Trader Magazine


Kopiowanie materiałów bez wyraźnej zgody administratora surowo wzbronione © Capital Trader Magazine Banki 24

Kontakt do nas »Finansowy Magazyn » Mapa serwisu »